V & H Stavby Jeseník s.r.o.

Za Hládkovem 973/4 Praha 6, 169 00, e-mail: vhstavby@email.cz, web: www.vhstavby.cz

Revitalizace domů Střechy na klíč Tepelná čerpadla IVT Půjčovna lešení Zvedací plošiny

Měním zdroj tepla

Uvažujete o radikální změně vytápění? Běžte do toho! Čím dříve změníte způsob vytápění směrem k efektivitě, tím dříve začnete šetřit. Nejvýhodnější variantou vytápění je bezesporu tepelné čerpadlo. Obecně platí, že tepelné čerpadlo je daleko výhodnější než plyn, dřevo, uhlí či elektřina. Zrušte starý neekonomický kotel a pořiďte si tepelné čerpadlo. Získáte stabilní a spolehlivý zdroj tepla, o který se nemusíte starat a který má jen minimální provozní náklady.

Jak topíte?

Ať už topíte čímkoliv, před změnou vytápění se vyplatí to probrat s odborníky. Čím tedy v současné době topíte?

  • Topení elektřinou. Jestli máte elektrokotel s radiátory či podlahovým vytápěním, můžete jej nahradit tepelným čerpadlem a připojit ho na stávající topný systém. Máte-li jen přímotopy, můžete si pořídit tepelné čerpadlo (vzduch/vzduch), které přímotopy efektivně doplní.
  • Topíte plynem. Potřebujete-li vyměnit starý plynový kotel, můžete jej nahradit tepelným čerpadlem a od plynu se úplně odpojit. Sníží se vám náklady na topení, ohřev vody i náklady na plynové revize.
  • Topíte uhlím a dřevem. Tepelné čerpadlo nemusíte obsluhovat, nemusíte každý den dělat oheň, necítíte kouř, nesháníte dřevo a uhlí a v domě budete mít stabilní teplotu. Navíc můžete zrušit kotelnu.

Tepelnému čerpadlu můžete bezmezně důvěřovat. Funguje bezchybně, není tedy potřeba se „jistit“ například plynem. Kontaktujte nás, rádi a ochotně vám s výběrem tepelného čerpadla pomůžeme.

 

Alfix  Weber  Velux  Ivt  Satiam  Ruukki  Bramac  Tondach 

Kontakt

Kontaktní adreasa:

V & H Stavby Jeseník s.r.o.

Lipová lázně 727

IČ: 05114004

Sídlo:

V & H Stavby Jeseník s.r.o.

Za Hládkovem 973/4

Praha 6 169 00

 

E-mail: vhstavby@email.cz

Tel.: Jiří Vícha +420 732 345 828

Tel.: Jan Harbich +420 725 667 515

 

Provozováno CMS / E-shop (c)2019 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies

Poptávkový formulář

 
Poptávkový formulář