V & H Stavby Jeseník s.r.o.

Za Hládkovem 973/4 Praha 6, 169 00, e-mail: vhstavby@email.cz, web: www.vhstavby.cz

Revitalizace domů Střechy na klíč Tepelná čerpadla IVT Půjčovna lešení Zvedací plošiny

Stavím dům

Jestliže chystáte projekt nového domu, vytápění tepelným čerpadlem je ideální řešení topení. Tato varianta je stále rozšířenější. Tepelné čerpadlo se jednoduše montuje a hlavně si snížíte provozní náklady domu na minimum. Ideální je tepelné čerpadlo využít tak, že budete mít pouze podlahové vytápění. Kontaktujte nás, rádi vám zodpovíme veškeré dotazy a poradíme s výběrem čerpadla.

Proč raději tepelné čerpadlo než plyn, elektřina či dřevo

U plánování a výstavby nového domu je potřeba myslet na budoucnost. Jaké budou provozní náklady, jaká údržba, kolik času budete muset vytápěním strávit, jak to vychází ekonomicky. Ve všech aspektech vede vytápění za pomoci tepelného čerpadla. Podívejme se na porovnání s dalšími variantami vytápění:

  • Tepelné čerpadlo vs. plyn. Už ve střednědobém horizontu se jasně vyplatí tepelné čerpadlo. Nemusíte vůbec do svého domu plyn vést, neřešíte jeho rozvody po domě, neplatíte revize, kapličku ani komín. A hlavně budou s tepelným čerpadlem vaše měsíční platby oproti platbám za plyn poloviční.
  • Tepelné čerpadlo vs. elektrické vytápění. Elektrické vytápění je problematické z toho důvodu, že dnes na dům vytápěný čistě elektřinou těžko získáte stavební povolení. Navíc je dost možné, že elektřina v budoucnu výrazně podrží, což by byl problém. Tepelné čerpadlo má oproti tomu velmi nízké provozní náklady.
  • Tepelné čerpadlo vs. topení dřevem. Topení dřevem zní romanticky, ale realita je trošku jiná. Topit jen dřevem je dost náročné. Musíte každý rok shánět dřevo, každý den topit a stejně si bude žena stěžovat, že ráno je zima a večer zase horko. Ani nemluvě o tom, že občas se vám jistě podaří obývák pěkně „zakouřit“.

Tepelnému čerpadlu můžete bezmezně důvěřovat. Funguje bezchybně, není tedy potřeba se „jistit“ například plynem. Kontaktujte nás, rádi a ochotně vám s výběrem tepelného čerpadla pomůžeme.

 

Alfix  Weber  Velux  Ivt  Satiam  Ruukki  Bramac  Tondach 

Kontakt

Kontaktní adreasa:

V & H Stavby Jeseník s.r.o.

Lipová lázně 727

IČ: 05114004

Sídlo:

V & H Stavby Jeseník s.r.o.

Za Hládkovem 973/4

Praha 6 169 00

 

E-mail: vhstavby@email.cz

Tel.: Jiří Vícha +420 732 345 828

Tel.: Jan Harbich +420 725 667 515

 

Provozováno CMS / E-shop (c)2019 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies

Poptávkový formulář

 
Poptávkový formulář